Najlepsi partnerzy to najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.
Caparol

CAPAROL

Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Caparol jako pierwszy na świecie opracował recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwszy, rozpoczął produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych.


Więcej

Quick

QUICK-MIX

quick-mix Sp z o.o. funkcjonuje na polskim rynku już od 1997 roku i jako intensywnie rozwijający się podmiot oferuje innowacyjne materiały budowlane najwyższej jakości.Marka quick-mix to ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych, dające pewność co do proponowanych rozwiązań.

Więcej

Atlas

ENERPOR

Firma należąca do grupy kapitałowej “O-press”. Zajmuje się produkcja i sprzedaza plyt styropianowych, dla budownictwa oraz innych sektorow, W ofercie firmy znajduje się szeroka gama styropianów na fasady, dachy, podłogi, fundamenty.

Więcej

kerakoll

Kerakoll

Kerakoll tworzy, projektuje i wdraża innowacyjne rozwiązania przyjazne dla środowiska i nastawione na polepszenie warunków zdrowotnych oraz jakości życia. Ich wizją jest promowanie i utożsamianie się z nową, proekologiczną filozofią budownictwa, mająca na celu zapewnienie ludziom jak najlepszych warunków życia i mieszkania w budynkach o najwyższych standardach jakości.

Więcej

Stalko

STALCO

Przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku i od początku swej działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

Więcej

Blue

BLUE DOLPHIN

Firma zajmująca się produkcją profesjonalnych taśm oraz przyrządów malarskich z siedzibą w Kielcach. Oferują bezkompromisowe produkty najwyższej jakości, zapewniając jednocześnie profesjonalną pomoc w ich wyborze i zastosowaniu. Zwycięzca budowlanej nagrody roku 2016.

Więcej

Majsterpol

MAJSTER-POL

Producent chemii budowlanej. Oferują tynki, farby, grunty, kleje, zaprawy i inne produkty. Ich celem nadrzędnym jest wytwarzanie produktów, które bronią się wysoką jakością i same są sobie świadectwem. Obecnie dysponują profesjonalnym parkiem maszynowym. Laureat Europejskiej Aprobaty Technicznej.

Więcej

Klimas

KLIMAS WKRĘT-MET

Klimas Wkręt-met to czołowy producent najwyższej jakości technik zamocowań w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Klimas Wkręt-met posiada 17 aprobat europejskich, wiele certyfikatów i wyróżnień, które są dowodem najwyższej jakości produktów marki. Dzięki temu firma cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród Klientów z różnych branży i eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów świata.

Więcej

dospel

Dospel

Oferują szeroką gamę wentylatorów (domowych, kanałowych, przemysłowych, kominkowych, dachowych) central wentylacyjnych z rekuperacją oraz nagrzewnic (wodnych, kanałowych, elektrycznych). Jednocześnie oferując zastosowania profesjonalne pokoju centrali wentylacyjnych, wentylatorów przemysłowych oraz aparatów grzewczo-wentylacyjnych.

Więcej

Semin

SEMIN

Przedstawiciel francuskiego producenta SEMIN S.A specjalizujący się od ponad 150-ciu lat w produkcji wysokiej jakości gładzi szpachlowych, klejów, produktów cementowych oraz dystrybucji tapet z włókna szklanego. Wyroby SEMIN znane są i cenione przez profesjonalistów we Francji i w ponad 40 krajach całego świata. W Polsce produkty pojawiły się w 1991 roku jako pierwsze mieszanki gipsowe.

Więcej